Firma Envicon Polska zajmuje się działaniami w szeroko rozumianej branży inżynierii środowiska z naciskiem na systemy oczyszczania wody: filtracji, uzdatniania, dezynfekcji itp. 

Cechuje nas:

Projektowanie i wdrożenia

Specjalizujemy się w realizowaniu zleceń z zakresu nowoczesnych układów inżynierii środowiska. W pakiet naszych usług wchodzi chociażby tworzenie takich rozwiązań jak:

Oprócz wykonania nowych układów uzdatniania, a także kondycjonowania wody, w pakiet naszych działań wchodzą również usługi serwisowe oraz przeglądy okresowe systemów filtracji, oczyszczania ścieków przemysłowych oraz filtracji. Obszar naszych działań obejmuje nie tylko wykonywanie instalacji, ale też ich projektowanie, co sprawia, że jesteśmy w stanie przeprowadzić klienta przez cały proces inwestycyjny.

Jakość na pierwszym miejscu

Nie idziemy na skróty. Chcemy aby naszą wizytówką były produkty i usługi niezawodne. Takie podejście jest niezbędne dla budowania marki, a zarazem gwarantuje zadowolenie naszych Klientów.

Wykonując systemy uzdatniania wody oraz oczyszczanie ścieków przemysłowych, kierujemy się zasadami ochrony środowiska, a także wykorzystujemy najnowsze technologie, które pozwalają nam stale udoskonalać wprowadzaną technologię. Wśród naszych klientów są tacy klienci jak:

Uzdatnianie wody, ścieków, systemy stacje oczyszczania ścieków

Odzysk wody szarej dla przemysłu

Usługi

Aktualności

Współpraca z najlepszymi

Działalność firmy od samego początku związana jest z wiarygodnymi partnerami biznesowymi. Współpraca z rzetelnymi markami jest dla nas powodem do dumy oraz impulsem do dalszego rozwoju swoich usług. Zapraszamy do współpracy - postaramy się sprostać Państwa wymogom.